Specjalizujemy się w Generalnym Wykonawstwie budowlanym zarówno w zakresie budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego. Tworzymy kompleksową ofertę od projektu do oddania budowli gotowej do użytku. Nasze kadry zarządzające, kierownicze i wykonawcze stanowią wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem, wymaganymi uprawnieniami oraz stale podnoszącymi swoje kwalifikacje zawodowe. Świadczymy najwyższej jakości usługi budowlane, współpracując z najlepszymi podwykonawcami branż instalacyjnych i drogowych.

Czytaj więcej...

Ocieplanie budynków wymaga dobrego planowania, analizy, doboru materiału, wyboru producenta i dostawcy, sporego doświadczenia popartego latami pracy oraz wieloma wykonanymi realizacjami. Oferujemy najwyższy standard i najwyższą jakość na każdym etapie ocieplenia budynków. Mamy doświadczone kadry kierownicze i pracowników, którzy brali udział przy wielu podobnych realizacjach.

Czytaj więcej...

 Posiadamy ogromne doświadczenie w kompleksowej budowie obiektów. Od lat budujemy obiekty indywidualne, obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe oraz każdy rodzaj domów: parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrowe, jak również rezydencje w tradycyjnej oraz nowoczesnej architekturze, Wznosimy budynki mieszkalne, budynki w gospodarstwach rolnych oraz obiekty inżynieryjne. Wykonujemy prace zgodnie z projektem i technologią wybraną przez klienta. Budujemy w stanie surowym, deweloperskim i pod “klucz”.

Tynki maszynowe to nowoczesna i jakościowo najwydajniejsza metoda kładzenia tynków cementowo-wapiennych i gipsowych, która wypiera techniki tradycyjne. Jest to widoczne szczególnie przy powierzchniach o dużych rozmiarach gdzie w przypadku stosowania Tynku Maszynowego oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze.

Czytaj więcej...

Realizacje